Esen Plastik Esen PlastikPPRC SIHHİ TESİSAT BORULARI

Esen Plastik A.Ş.’nin güvenli servis, teknik bilgi ve danışmanlık hizmetiyle sunduğu Esen Therm PPRC Sıhhi Tesisat Boruları, ekonomik ve mükemmel bir tesisat için en kaliteli üründür.

Beyaz ve gri olarak iki renkte üretilen Esen Therm PPRC Sıhhi Tesisat Boruları, dayanıklılığı, uzun ömrü ( en az 50 yıl ) ve kanserojen madde içermemesi nedeniyle tüm dünyada, yapıların sıcak ve soğuk sıhhi tesisat sistemlerinde tercih ediliyor.

Özellikle daha yüksek ısıya dayanıklı folyolu tipi, kalorifer tesisatlarında en doğru çözümü sunar. Emici özelliği olmadığından, kimyasallardan ve nem oranındaki değişimlerden etkilenmez. Sızdırma yapmayan, doğrudan doğruya kaynaklı montaj tekniği ile endüstriyel boru hatlarında, sera sulamasında, arıtma, havuz, yat, gemi, ve tekne tesisatlarında uygulanabilir.

Esen Therm PPRC Sıhhi Tesisat Boruları ve Fittingslerinin montajı
Boru tesisatlarının güvenilirliği malzemenin yanı sıra tesisat ek yerlerine, boru – fittings bağlantılarının sağlıklı oluşuna bağlıdır. Esen Therm PPRC sistemlerinde kullanılan fittingsler ve borular aynı hammaddeden üretildiğinden homojen bağlantılar oluştururlar

Folyolu Boru
Fiyonk
Kavis
Kelebek Vana
Dirsek 45
Dirsek 90
TE
Redüksiyon
Manşon
İç Dişli Nipel
Batarya Bağlantısı
Dış Dişli Dirsek
İç Dişli Dirsek
Dış Dişli TE
İç Dişli TE

İnegal TE
Geçmeli Kelepçe
Kapama Başlığı
Körtapa
Esen Therm PPRC Sıhhi Tesisat Borularının birleştirilmesi
Esen Therm boruları kaynak makinesi yardımı ile birleştirilir. Soket kaynağı olarak bilinen bu yöntem ile boru ve fittingsler birbirleriyle geçmeli ve uzunlamasına dayanıklı olarak birleştirilir. Boru uçları ve fittingsler, ısıtma paftasına sahip kaynak makinesiyle ısıtılır. 260 derece sıcaklığa ulaşıldığında birleştirme işlemi yapılır. Sistem boru ve fittingslerin çaplarıyla, paftaların çapları arasında birleştirme basıncı oluşturacak şekilde birbirine yapıştırılır.

 

Plastik Boru
Bayi Ara

Esen Plastik
E-Bülten
İsim:
E-Mail:
  Kaydol 
Esen Plastik
Esen Plastik
Bayi Giriş
Bilgi Toplum Hizmetleri Programing & Design by Smartnet / her hakkı saklıdır © 2019 Esenplastik