Esen Plastik Esen Plastik

Basında Esen
Basında Esen
Geri Dön
12/03/2009 TARİHLİ YENİGÜN GAZETESİ HABERİ
12.03.2009

Geniş ürün yelpazesi profesyonel ziyaretçilere sergilendi


Esen Plastik A.Ş., İstanbul’da düzenlenen “5’inci Boru ve Ek Parçaları Fuarı”nda alt ve üstyapı sektörüne yönelik ürünlerini sergiledi. CNR Expo Center’da düzenlenen ve 4 gün süren fuara yerli ve yabancı 200’e yakın kuruluş katılırken; Esen Plastik’in boru sektöründeki geniş ürün yelpazesi profesyonel ziyaretçilerin beğenisiyle karşılaştı.


Uluslararası tanıtım


Fuarda Koruge, Esen Dublex atık su boruları, PPRC Sıhhi Tesisat Boruları, Pex boruları, Zemin Isıtma Kalorifer Tesisat Boruları, PE 80 doğalgaz borularını sektörün beğenisine sundu. Türkiye’nin doğalgazda yaşadığı gelişme, yatırım ve inşaat sektöründeki yeni projelerin sektörle paylaşıldığı fuarda Esen Plastik’in, 200 metrekarelik standı, Türki Cumhuriyetler, Yunanistan, Rusya, Ukrayna ve İtalya’dan gelen sektör temsilcileriyle doldu taştı.


Esen Plastik Satınalma Reklam Tanıtım ve Finansmandan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Eldem Esen, 33 yıldır toplam kalite esasına uygun üretim yaparak, toplu konut uygulamalarında aranan marka olduklarını dile getirdi.


Esen, “Güçlü bayi ağımızla başarılı uygulamalara imza atıyoruz. Geniş ürün yelpazemiz sayesinde altyapı ve üstyapı sektöründe lider kuruluşlar arasındayız” dedi.
 
 

Plastik Boru
Bayi Ara

Esen Plastik
E-Bülten
İsim:
E-Mail:
  Kaydol 
Esen Plastik
Esen Plastik
Bayi Giriş
Bilgi Toplum Hizmetleri Programing & Design by Smartnet / her hakkı saklıdır © 2019 Esenplastik