Esen Plastik Esen Plastik

Basında Esen
Basında Esen
Geri Dön
ANTALYA’DA ESEN RÜZGARI
29.08.2006

ANTALYA’DA ESEN RÜZGARI

Esen Plastik A.Ş., Antalya’da düzenlenen 5’inci Uluslararası Sera, Tarım Ekipmanları, Çiçekçilik ve Organik Tarım Fuarı’nda geniş ürün yelpazesiyle göz doldurdu.

Esen Plastik, Antalya Fuar ve Kongre Merkezi’nde dört gün süren organizasyonda, tarımsal sulamada çiftçi dostu damla sulama boruları, PEP tarımsal sulama boruları ve ek parçaları, derin kuyu, sondaj boruları; inşaat grubunda PPRC sıhhi tesisat boruları, hortum grupları, PVC temiz su boruları; altyapıda P 100 içme suyu boruları ve önümüzdeki günlerde Antalya’da doğalgaz dağıtım hatlarında da kullanılacak PE 80 doğalgaz borularıyla fuarın en renkli standını oluşturdu.

Antalya’da 2006 yılında tarımsal sulamada 25 milyon metre damla sulama borusu satmayı planladıklarını belirten Esen Plastik Pazarlama ve Satış Bölge Sorumlusu Bahadır Özgirgin, “Antalya Bölge Müdürlüğümüze ait 3 bin 500 metrekarelik kapalı alanda, tarımsal sulama, inşaat, alt ve üstyapı sektörüne yönelik geniş ürün yelpazemizle iddialıyız. Bağcılık, narenciye, sebze ve meyve tarımında birçok üründe yüzde 100’e varan ürün artışı sağlayan damla sulama sistemleriyle, ürün tipi ve arazi koşullarına göre bilgisayar ortamında hazırlanan anahtar teslim projelerle, çiftçinin yüzünü güldürüyoruz. Ürünün normal hasat zamanını yüzde 25 oranında hızlandıran damla sulama sistemleri, sıvı gübre kullanımını kolaylaştırıyor. Çünkü sistem, gübreyi, ürünün direkt kök bölgesine ulaştırıyor. Damla sulama sistemlerinde, dünyadaki en gelişmiş üretim hattına sahibiz. Yoğun talep üzerine bu alandaki yatırımlarımızı yoğunlaştırdık ve ikinci üretim hattını devreye aldık” diye konuştu.

2006 yılında tüm ürün gruplarında yakaladıkları başarıyı yeni yatırımlarla destekleyecekleri bilgisini veren Özgirgin, “Ürün yelpazemizi daha da genişleterek, kaliteli hizmet anlayışının öncüsü olma misyonumuzu sürdüreceğiz. “Su ve gaz ürünlerine yön veren lider kuruluş” sloganı ile hedeflerimizi büyüteceğiz” ifadesini kullandı.

Esen Plastik A.Ş. Satış Müdürü Metin Süngüoğlu (soldan üçüncü) ve Esen Plastik Pazarlama ve Satış Bölge Sorumlusu Bahadır Özgirgin (sağdan ikinci), 5’inci Uluslararası Sera, Tarım Ekipmanları, Çiçekçilik ve Organik Tarım Fuarı’nda sektörün yoğun ilgisiyle karşılaştıklarını söyledi.
 

Plastik Boru
Bayi Ara

Esen Plastik
E-Bülten
İsim:
E-Mail:
  Kaydol 
Esen Plastik
Esen Plastik
Bayi Giriş
Bilgi Toplum Hizmetleri Programing & Design by Smartnet / her hakkı saklıdır © 2019 Esenplastik