Esen Plastik Esen Plastik

Basında Esen
Basında Esen
Geri Dön
02/04/2007'DE YAYINLANAN YENİASIR GAZETESİ HABERİ
02.04.2007
Esen'den geniş ürün yelpazesi

Yeni reklam kampanyasıyla dikkat çeken Esen Şirketler Topluluğu, İstanbul'da düzenlenen "3'üncü Boru ve Ek Parçaları Fuarı"ndaki geniş ürün yelpazesiyle göz doldurdu. Türkiye'nin doğalgazda yaşadığı gelişme, yatırım ve inşaat sektöründeki yeni projelerin sektörle paylaşıldığı fuarda Esen Şirketler Topluluğu kuruluşu Esen Plastik'in, 200 metrekarelik standı, altyapı sektöründeki gelişmeyi ortaya koydu.

Beğeni topladı
CNR Expo Center'da İhlas Fuarcılık tarafından düzenlenen ve 4 gün süren fuarda yerli ve yabancı 167 kuruluş, ürünlerini profesyonel ziyaretçilerin beğenisine sundu. Altyapı ve üst yapıya yönelik Esen koruge, PE 80 doğalgaz boruları, PVC temiz su boruları, drenaj boruları, telekomünikasyon boruları, PPRC sıhhı tesisat boruları ve cross link kalorifer boruları, damlama ve yağmurlama sulama borularıyla dikkat çeken Esen Plastik'in ürün çeşitliliği, standı ziyaret eden kişi ve kuruluşların büyük beğenisini topladı.

Ortak projeler
Esen Şirketler Topluluğu Genel Müdür Yardımcısı Eren Esen, yerel yönetimlerle ortak projelere ağırlık verdiklerini; toplu konut uygulamalarında aranan marka olduklarını dile getirdi. Esen, fuar boyunca altyapı ve üstyapı ürünlerinde Arap ülkeleri, Türki Cumhuriyetler, Yunanistan ve İtalya'dan gelen sektör temsilcileriyle önemli görüşmeler yaptıklarını sözlerine ekledi.
 

Plastik Boru
Bayi Ara

Esen Plastik
E-Bülten
İsim:
E-Mail:
  Kaydol 
Esen Plastik
Esen Plastik
Bayi Giriş
Bilgi Toplum Hizmetleri Programing & Design by Smartnet / her hakkı saklıdır © 2019 Esenplastik