Esen Plastik Esen Plastik

Basında Esen
Basında Esen
Geri Dön
09.06.2007 TARİHİNDE YAYINLANAN YENİASIR GAZETESİ
09.06.2007

ESEN ŞİRKETLER TOPLULUĞU BAŞARISINI İŞÇİLERİNE BAĞLIYOR
"En büyük sermaye çalışanlarımızdır"


Yönetim Kurulu Başkanı Salih Esen, "Görevlerin doğru tanımlandığı, işbölümü ve uzmanlaşmanın esas olduğu, personelin yönetime katılabildiği kurumlar rakiplerini geçer" dedi

Esen Şirketler Topluluğu Yönetim Kurulu Başkanı Salih Esen, 21'nci yüzyılda şirketlerin başarısını etkileyen en önemli unsurun insan kaynakları yönetimi olduğunu söyledi.
Esen, "En büyük sermayemiz çalışanlarımızdır" dedi.
İzmir ve Ege'de, aile şirketlerinin yaşadığı sorunların temelinde kurumsallaşmaya yönelik adımların yeterli düzeyde atılamamış olmasının etken olduğuna dikkat çeken Esen Şirketler Topluluğu Yönetim Kurulu Başkanı Salih Esen, "Görev tanımlarının doğru yapıldığı, işbölümü ve uzmanlaşmanın esas olduğu ve çalışanların yönetime katılabildiği kurumlar yükselir ve rakiplerinden bir adım öne geçer" dedi.

Kurum kültürü
Esen Şirketler Topluluğu'nda uyguladıkları insan kaynakları yönetimi ilkeleri çerçevesinde düzenledikleri buluş ve öneri yarışmasıyla çalışanları teşvik ettiklerini belirten Yönetim Kurulu Başkanı Salih Esen, uygulamayla çalışanların yeteneklerini geliştirmeyi ve kalite odaklı büyümeye ulaşılmasını hedeflediklerini ifade etti. Üretim ve kalite süreçlerinin ayrılmaz parçası olan çalışanların şirketin de gerçek sahipleri olduğunu dile getiren Esen, kurum kültürünün yerleşmesinde şeffaf, adaletli yönetim anlayışı ve paylaşımcı yapıya ihtiyaç olduğunu vurguladı.

Onlara borçluyuz
Esen Şirketler Topluluğu'nda her birimde çalışan personelin, deneyim, birikim, çalışkanlık ve liyakat çerçevesinde belirli görevler üstlendiğini sözlerine ekleyen Yönetim Kurulu Başkanı Salih Esen şöyle devam etti: "1976 yılından beri sanayi maratonundaki başarılarımızı bu anlayışımıza borçluyuz. En büyük sermayemiz çalışanlarımızdır"
 

Plastik Boru
Bayi Ara

Esen Plastik
E-Bülten
İsim:
E-Mail:
  Kaydol 
Esen Plastik
Esen Plastik
Bayi Giriş
Bilgi Toplum Hizmetleri Programing & Design by Smartnet / her hakkı saklıdır © 2019 Esenplastik