Esen Plastik Esen Plastik

Basında Esen
Basında Esen
Geri Dön
07/12/2008 TARİHİNDE YAYINLANAN YENİASIR GAZETESİ
07.12.2008
Esen, geniş ürün yelpazesini tanıttı

Antalya'da düzenlenen fuarda tüketicisiyle buluşan firma büyük ilgi gördü

Esen Plastik A.Ş, Antalya'da düzenlenen "8'inci Uluslararası Sera, Tarim Ekipmanları, Growtech Zirai Sulama Fuarı"nda tarım sektörüne yönelik geniş ürün yelpazesini tanıttı.
Esen Plastik, tarım sektörü ve yan sektörlerden yerli ve yabancı kuruluşları, çiftçi, ithalatçı, distribütör, bayi firmaları ve diğer kurumsal müşterilerle buluşturmak, ticari ilişkilerini geliştirmelerine katkı koymak için gerçekleştirilen Growtech Avrupa-Asya Fuarı'nda, üreticilerin ilgi odağı oldu.

VERİMLİLİĞE KATKI
Esen Plastik Satış Müdürü Metin Süngüoğlu, fuardaki 70 metrekarelik standında polietilen yağmurlama boru ve ek parçalarını, damlama sulama borularını, PVC derin kuyu boru ve ek parçalarını, PVC temiz su boru ve ek parçalarını sektör temsilcilerinin beğenisine sunduklarını belirtti. Süngüoğlu, "Tarımsal verimliliğe büyük katkı sağlayan ürünlerimizle üreticinin yanındayız. PVC pis su ve ek parçalarımız,
PPRC sıhhi tesisat boru ve ek parçalarımız, PE 100 temiz su borularımız, PE 80 doğalgaz borularımız ve HDPE koruge borularımız da fuarın dikkat çeken ürünleri arasında yer aldı" diye konuştu.
4 gün süren fuarda Esen Plastik standı, sektör temsilcileri, Ziraat Fakültesi akademisyenleri, Tarım İl Müdürlükleri yetkilileri, sulama kooperatifleri üyeleri, Esen Plastik bayileri ve profesyonel ziyaretçilerle dolup taştı. 

Plastik Boru
Bayi Ara

Esen Plastik
E-Bülten
İsim:
E-Mail:
  Kaydol 
Esen Plastik
Esen Plastik
Bayi Giriş
Bilgi Toplum Hizmetleri Programing & Design by Smartnet / her hakkı saklıdır © 2019 Esenplastik