Esen Plastik Esen Plastik

Basında Esen
Basında Esen
Geri Dön
27/01/2011 TARİHİNDE YAYINLANAN YENİASIR HABERİ
27.01.2011

            Esen Plastik A.Ş. ihracat, vergi, istihdam, üretim ve yatırımdaki başarısının yanı sıra sektörde 25 yılı geride bırakan şirketler arasında da yer aldığı için EBSO tarafından ödüllendirildi. 2009'da Ege Bölgesi Sanayi Odası Plastik Sanayi Meslek Grubu'na üye şirketler arasında en yüksek ihracat gerçekleştirerek birinci derecede başarı sağlayan Esen Plastik, Diğer Plastik Ürünleri Sanayi Grubu'nda ise, "En yüksek vergi veren", "Üretimde en fazla istihdam sağlayan", "Sektöründe en yüksek üretim gerçekleştiren" ve "Alanında en yüksek yatırım yapan" firma ödüllerine layık görüldü.

5 BİNE YAKIN ÜRÜN
              Ayrıca, sektörde 25 yılı geride bırakan şirketler arasında yer alarak özel bir ödülün de sahibi oldu. Esen Plastik Yönetim Kurulu Üyesi Eldem Esen, plastik sektöründe her geçen yıl artan bir ivmeyle büyüdüklerini ve 2011 yılında yurtiçi, yurtdışındaki pazar paylarını artırmayı hedeflediklerini söyledi. EBSO'dan aldıkları 6 ödülün kendileri için gurur kaynağı olduğunu dile getiren Esen, altyapı, üstyapı ve tarım sektörüne yönelik 5 bine yakın ürünle hizmet verdiklerini kaydetti.
Adana'da kurdukları ve özellikle Güneydoğu, Doğu Anadolu bölgeleriyle Irak ve Suriye pazarından yoğun talep alan fabrikada bu yıl ikinci hattı da açtıklarını belirten Eldem Esen, "Yeni yatırımla kapasitemizi 3'e katladık. Özellikle CTP boruda Türkiye'nin sayılı aktörlerinden olduk. Türkiye'nin ilerleyen dönemlerde altyapı sektörüne yönelik ürün ve malzeme ihtiyacının daha fazla olacağına inanıyoruz" diye konuştu.
 
 

Plastik Boru
Bayi Ara

Esen Plastik
E-Bülten
İsim:
E-Mail:
  Kaydol 
Esen Plastik
Esen Plastik
Bayi Giriş
Bilgi Toplum Hizmetleri Programing & Design by Smartnet / her hakkı saklıdır © 2019 Esenplastik