Esen Plastik Esen Plastik

Basında Esen
Basında Esen
Geri Dön
28/03/2011 TARİHLİ YENİASIR GAZETESİ HABERİ
28.03.2011

TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde 250 metrekarelik stand kuran Esenpen, yurtdışından gelen çok sayıda müşteriyle iş bağlantısı yaptı


Esen Plastik, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen, "İstanbul Pencere 2011 Pencere, Cam Teknolojisi, Aksesuvar, Yan Sanayi ve Tamamlayıcı Ürünler Fuarı"na geniş ürün yelpazesiyle katıldı.
250 metrekarelik standında Esenpen markalı ürünlerini sergileyen Esen Plastik, fuarda Suriye, Ürdün, Kazakistan, Bulgaristan, İran, Irak, Azerbaycan ve Fransa'dan gelen çok sayıda müşteriyle önemli iş bağlantılarına imza attı.

İLERİ TEKNOLOJİ
İstanbul Pencere 2011 Fuarı'nda, özellikle yurtdışından gelen profesyonel ziyaretçilerin Türkiye'deki ileri plastik teknolojisi hakkında bilgi aldıklarını belirten Esen Plastik Yönetim Kurulu Üyesi Eren Esen, "Ürünlerimiz teknik ve görsel açıdan her türlü beklentiye cevap veriyor. Kusursuz ana ve yardımcı profillerden oluşuyor. Bunun yanında yüzde 50'ye varan enerji tasarrufu sayesinde ekonomiye de katkı sağlıyor" dedi.

DOĞRU UYGULAMA
Fuarda yurtiçindeki bayileriyle bir araya gelerek yeni projeleri görüşme fırsatı yakaladıklarına dikkat çeken Esen Plastik Yönetim Kurulu Üyesi Eldem Esen de, "Bayi seçiminde çok titiz davranıyoruz. Çünkü profil ne kadar kaliteli olursa olsun, bayinin doğru uygulama yapması çok önemli. Doğru ve başarılı uygulama, işin kalitesini direkt etkiliyor" diye konuştu. Eldem Esen, teknolojideki son gelişmeler ışığında üretimlerini geliştirdiklerini kaydetti.
 
 

Plastik Boru
Bayi Ara

Esen Plastik
E-Bülten
İsim:
E-Mail:
  Kaydol 
Esen Plastik
Esen Plastik
Bayi Giriş
Bilgi Toplum Hizmetleri Programing & Design by Smartnet / her hakkı saklıdır © 2019 Esenplastik