Esen Plastik Esen Plastik

Basında Esen
Basında Esen
Geri Dön
18/04/2010 TARİHLİ MİLLİYET GAZETESİ HABERİ
18.04.2010

Firmanın ürünleri, İstanbul'daki fuarda da ilgi odağı oldu

Firma, 220 metrekarelik standı ve sekiz kişilik satış ekibiyle katıldığı organizasyonda, geniş ürün yelpazesiyle göz doldurdu. Alt ve üstyapı ürünlerinin yanı sıra ilk kez bu fuarda sessiz boru, oksijen bariyerli pex boru ve 300’den 3 bin mm çapa kadar üretilen ctp boruları da tanıtıldı.
Yönetim Kurulu Üyesi Eldem Esen, şöyle konuştu: “Firma olarak zengin ürün yelpazemiz bayilere büyük avantaj sağlıyor. Böylece bayiler tek firmayla muhatap oluyor. Adana Organize Sanayi Bölgesi’nde 10 milyon dolarlık yatırımla kurduğumuz fabrikayla Doğu ve Güneydoğu Anadolu’nun yanı sıra Irak’ın ve Suriye’nin yeniden yapılandırılmasında önemli rol oynayacağız.”

Endüstriyel tip çamaşır makinesinde Tolkar farkı
Endüstriyel çamaşır makineleri üretimi yapan Tolkar, Turistik Tesisler Sanayici ve İşadamları Derneği’nce düzenlenen ‘2009 Endüstri Ürünleri Yarışması’nda, bir kez daha birinci oldu. Firma, organizasyonun ilk kez gerçekleştirildiği 2007’de de birincilik almıştı. Tolkar, bu yılki ödüle, alanında devrim yaratan ‘MIRACLE PolyRib ECO Drum Teknolojisi’yle sahip oldu. Jüride; Boğaziçi ve Yıldız Teknik üniversitelerinden akademisyenlerin yanı sıra Endüstriyel Tasarımcılar Derneği’nden yöneticilerin bulunduğu belirtildi.


Sanayiciden ‘yeşil’ adım
Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’nde (KOSBİ) yapılacak atıksu arıtma tesisi tanıtıldı. Yönetim Kurulu Başkanı Pınar Yurdun, KOSBİ’nin Nif’i kirlilikten kurtarmak için 1991’de kurulduğunu hatırlattı. Yurdun, “Ancak 2010 yılına geldiğimizde hedefimiz olan bu tesisi yapma aşamasına ulaştık.  Sanayi yoluyla kalkınma hedefine yürürken havayı, suyu, toprağı ve insanıyla tüm çevreyi korumak birinci görevimiz. Yatırımlarımızın bu bilinçle devam edeceğini taahhüt ediyoruz” dedi.




 

Plastik Boru
Bayi Ara

Esen Plastik
E-Bülten
İsim:
E-Mail:
  Kaydol 
Esen Plastik
Esen Plastik
Bayi Giriş
Bilgi Toplum Hizmetleri Programing & Design by Smartnet / her hakkı saklıdır © 2019 Esenplastik