Esen Plastik Esen Plastik

Basında Esen
Basında Esen
Geri Dön
07/04/2010 TARİHLİ YENİASIR GAZETESİ HABERİ
07.04.2010
 
Taşkın sempozyumunda Esen ürünleri övgü aldı
 
 
Esen Plastik, Çevre Orman Bakanlığı ile Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü'nün desteğinde Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü tarafından Afyonkarahisar Korel Hotel'de düzenlenen 2. Ulusal Taşkın Sempozyumlu'nda, altyapı sektörüne yönelik ürünlerini sergiledi.
Esen Plastik standını gezerek Esen Plastik yetkilileriyle görüşen ve ürünler hakkında bilgi alan Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu, "Esen Plastik'in yatırımlarını dikkatle izliyor ve çok başarılı buluyorum. Başarılı tanıtım çalışmalarınız, kamu ve özel projelerdeki deneyiminiz dikkat çekiyor" diye konuştu.

İLGİ GÖRDÜ
Yaklaşık 2 bin katılımcının ziyaret ettiği sempozyumda, en fazla ürünü kendilerinin sergilediklerini belirten Esen Plastik Saha ve Projeler Yöneticisi Fatih Macit, "Özellikle DSİ, projeleri için Esen markasını tercih ediyor. Buraya katılan belediye başkanları da ürünlerimiz hakkında bilgi aldılar ve ciddi bağlantılar sağladık" dedi.
Fatih Macit, sempozyumda tüm altyapı ürünlerini sergilediklerini kaydederek, "Özellikle CTP borumuz hakkında bilgi almak isteyenlerin sayısı oldukça fazla. Bunun yanı sıra, koruge, polietilen, pvc ve damlama sistemlerimiz ilgi görüyor. Montaj ve proje aşamasındaki süreçler hakkında bilgi verdik. Satış öncesi ve sonrası hizmetlerimizle fark yaratıyoruz" ifadesini kullandı.
  

Plastik Boru
Bayi Ara

Esen Plastik
E-Bülten
İsim:
E-Mail:
  Kaydol 
Esen Plastik
Esen Plastik
Bayi Giriş
Bilgi Toplum Hizmetleri Programing & Design by Smartnet / her hakkı saklıdır © 2019 Esenplastik